Mezzo-sopraan Nathalie Mees en Wouter Lucassen op theorbe en luit brengen een zeer gevarieerd Frans programma met muziek door de eeuwen heen, van heel oud (Josquin des Prez uit de 15e eeuw) tot heel nieuw (een lied van Barbara Pravi, die in 2021 tweede werd op het Eurovisie songfestival), en alles wat daartussen zit.
Afgelopen november kon het concert door ziekte niet doorgaan, dus we zijn extra blij dat we een nieuwe datum hebben kunnen vinden voor dit prachtige concert.
De concerten van Stichting Barendrecht Klassiek vinden plaats in de Dorpskerk, Dorpsstraat 146, (naast de watertoren) te Barendrecht. Alle concerten worden georganiseerd in samenwerking met de Stuurgroep Toekomst Dorpskerk.
Toegang tot het concert is vrij, maar ter bestrijding van de kosten wordt een gift bij de uitgang zeer gewaardeerd. Sponsoring, door bedrijven en particulieren, blijft ook nodig om met onze activiteiten door te kunnen gaan.
Aanvang 12:00 uur. Vooraf is er koffie.
Voor actuele informatie kunt u ook de website bekijken: www.barendrechtklassiek.nl