Agenda
Op zaterdagmiddag is in bibliotheek Het Kruispunt het eerste concert uit een nieuwe reeks Appeltaartconcerten in Barendrecht.
Het precieze programma van dit eerste concert is nog een verrassing, maar het belooft weer een prachtig concert te worden. Na afloop is er natuurlijk koffie en appeltaart.
Het concert wordt gehouden van 14.30 tot 16 uur. De entreeprijs is 5 euro, inclusief appeltaart en koffie.
Kaarten zijn te koop via www.bibliotheekaanzet.nl/appeltaartconcert of aan de balie van de bibliotheek.
Later deze herfst zijn er nog Appeltaartconcerten op zaterdagmiddag 11 oktober in bibliotheek Het Kruispunt en op zaterdagmiddag 8 november in bibliotheek ‘t Plein/Carnisselande. Hiervoor zijn ook al kaarten te bestellen.
Stichting
Het motto van de Stichting Appeltaartconcerten is: ‘klassiek voor iedereen!’. Topmusici van onder meer het Nederlands Philharmonisch Orkest en het Residentieorkest komen langs met appeltaart en muziek om mensen te raken en te ontroeren. Ze spelen doorgaans voor mensen die om wat voor reden dan ook niet (meer) naar een concertzaal kunnen gaan. Bij de openbare concerten zijn alle liefhebbers van klassieke muziek van harte welkom.